Trpasličí aprikot fena

CRISTINE AUREA LADY MARGARET
"Cristy"

narozena: 2.7.2000, zemřela na mozkovou mrtvici 2.7.2004
otec: Interšampion Zyprian aus dem Schneckenhaus
matka: Eolionn Golden Sakké
chovatel: Jitka Birková
majitel: Ing. Irena Lukešová, Otakarova 51, 370 01 České Budějovice, tel. +420 38 7423440

Šampion České republiky
Junior šampion České republiky
Šampion KCHP
 Junior šampion KCHP
Junior šampion REC
Klubový vítěz

zkouška ZOP
luxace pately 0/0

Uchovněna 2.3.2002, odchovala vrh D a E

Fotogalerie

No nazdárek!!
Kdo jste? Jak voníte? Co to máte v tašce? A v ruce? Párek v rohlíku? Dáte mi kousek? Nebo celej? Ne? No to jste měli říct dřív, nebo si to dát vejš. No no, já nevěděla, že jste tak cimprlich.  Tak už se nezlobte. Rohlík jsem vám vyplivla, koukněte. Nemám na vás skákat? Už jste stejně špinaví, to je jenom bahno, to se vypere.  Vy jste nějací votravní.
Vy si chcete povídat? Jéje to já ráda. To já skoro nemám příležitost, to panička furt "Cristy, proboha, drž už hubu", jeden se nemá komu svěřit. Kámoškám ve smečce? Prosim vás! Žádný nemám. Stará gaučová fosilie, to není nic pro mně. A Adriana? Vždyť jste jí poznali. Popravdě řečeno se se mnou vůbec nebaví. Nejsem toho hodna.A ani mi to nevadí. Adriana totiž snad ani nejni pes. Hotová svatá.
Tak třeba: Nepije z louží: Já z louží piju, poněvadž  to zajímavějc chutná a smrdí než voda z vodovodu a navíc na mě panička vždycky zařve, a to já se pak jako leknu a tou louží proběhnu a pak se jdu omluvit a proběhnu jí  zpátky a cestou si  ještě loknu. Zvířený to chutná ještě interesantnějc, zkuste to někdy.
Nečurá na koberec: Já teda taky ne často. Myslela jsem, že se na to nepřijde, ale ono se na to zatim přišlo dycky a dycky i na to, kdo to udělal. To pak nejni žádná sranda, ani napětí, to uznejte.
Nezahrabává si piškoty do postele, ani tam nenosí a nerozkousává klacky.
Nekrade. Já šlohnu co vidim, i to, o co nestojim, ryze ze sportu.
Nic neničí: Já teda jo, když jsme samy doma, samozřejmě. Nejsem padlá na hlavu. Co já už toho zničila! To byste koukali! Když nás nechají samotný doma, tak přeci nebudu zbůhdarma ležet a čumět do blba, ale najdu si nějakou zábavu, ne? Zatím největší sranda byla, když jsem pánovi do postele donesla kytku i s květináčem. Chtěla jsem se kouknout, co je v tý hlíně. Byly tam takový provázky, prej kořeny.
Ignoruje koš na odpadky! Fakt, taky to nemůžete pochopit, co? A co se v něm kolikrát najde! To tuhle... Dobře, to sem nepatří. Chcete vědět něco o mně. To vám Adriana nic neřekla? Řekla, aha. Tak už asi víte. Nevychovanej, užvaněnej a drzej zrzavej spratek, kterej nemá úctu ke starším a váženým, co mají před jménem titul šampion, fůru pohárů, diplomy na zdi, půlmetrový chlupy na hlavě a umějí přelízt kladinu, co? Jako bych jí slyšela, naší hvězdu. To je jasný, že se nesnášíme, bodejť by taky jo.
Já přišla do týhle smečky jako roční. Z jedný smečky do druhý, abyste rozuměli. V té předešlé nás bylo ještě víc.
Patřím Martině a dobře si spolu rozumíme. Máme se fakt rády a už jsme spolu  několikrát vyhrály na výstavě Junior handling. Výstavy miluju. To je paráda! Tolik lidí a psů, nestačim kolikrát ani všechny vočuchat a poskákat. A v kruhu je to taky fajn, jen by se nemuselo stát v postoji. Ale to já se zase ovládám, to byste koukali! Stojím jako socha, až na ten ocas, tím já prostě vrtět musim, nemůžu si pomoct, to samo. A musím se pochlubit, že už jsem  Šampion ČR, Junior šampion ČR,  Junior šampion Klubu chovatelů pudlů a Junior šampion REC.
Na cvičák chodím taky, zatím mám složenou akorát ZOPku, ale není všem dnům konec, že jo...